share week

Zawsze jest dobry czas, żeby się dzielić. Share Week 2017

Przyłączam się do tych, dla których sharing is carring! Akcje Share Week zapewne znacie. To autorski pomysł i projekt Andrzeja Tucholskiego, w którym twórcy internetowi polecają innych internetowych twórców. Jeżeli jakimś cudem nie słyszeliście o tym projekcie, to śmiało możecie  poczytać tutaj o tegorocznej edycji. A teraz do rzeczy. Wybrałam trzy blogi, które czytam regularnie, które dają mi wiele, nie tylko jeżeli chodzi o moje blogowanie, ale przede wszystkim o moją codzienność. To blogi, które mają duży wpływ na mnie i na moje życie. Dlatego postanowiłam ich autorkom tutaj podziękować. 

Agnieszka z bloga LifeMaganerka pokazuje jak żyć zdrowo i przyjemnie. Najlepsze jest jednak to, że sama jest tego chodzącym przykładem. To taka dziewczyna, na którą jak człowiek patrzy to myśli, że dobrze będzie dzisiaj zamiast po czipsy sięgnąć po zieloną sałatkę na kolacje. Że dobrze pójść na spacer, zamiast leżeć na kanapie. Serio. Znajdziecie u niej całą masę porad dotyczących zdrowego stylu życia, odżywania, aktywności fizycznej, ale także freelancingu. Od czasu do czasu można zobaczyć relacje z podróży, odrobinę codzienności, ciekawe miejsca. Zgodnie z zasadami akcji, jako osoba posiadająca bloga, polecam bloga Agnieszki, ale jak już tam będziecie, koniecznie zajrzyjcie także na jej kanał na Youtubie. Jeżeli szukacie motywacji do tego, żeby żyć fajnie i zdrowo, polecam tę stronę obiema rękami.

Blog którego w blogosferze chyba polecać nie trzeba. Ale zawsze warto wyróżnić. Kasia pokazuje jak żyć kreatywnie, jak dokumentować wspomnienia, jak planować. Znajdziecie u niej porady na temat Project Life, Bullet Journal i Miracle Morning. To też kopalnia wiedzy i porad dotyczących blogowania i social mediów. I to takich wiecie, od serca i z własnego doświadczenia, czyli takich, o które nie jest łatwo i które są najcenniejsze. Worqshop to też miejsce na które po prostu niezwykle przyjemnie się patrzy. Oprawa graficzna strony, zdjęcia – wszystko jest po prostu piękne!

Chasing Colors czyli aleksandrakaliszan.com

To blog, który zabiera mnie w najdalsze i najpiękniejsze zakątki świata. Dobry na pogodę i niepogodę. Bardzo przyjemnie czyta się zarówno opisy miejsc, jak i przemyślenia autorki. Cudownie ogląda się żywe i pełne kolorów zdjęcia. Za każdym razem towarzyszy temu uczucie, że aż chciałoby się tam być! Bloga polecam również tym, których ciekawi, jak wygląda praca w liniach lotniczych od kulis. Poczytajcie sobie z życia wzięte pasażerskie dialogi.

Jeszcze raz dziękuję dziewczynom, za to, że regularnie mogę czerpać od nich nowe inspiracje, za konkretne odpowiedzi na konkretne problemy, za naukę i rozrywkę. Czytujecie polecane przeze mnie blogi? Braliście już udział w akcji Share Week 2017? Proszę dajcie znać w komentarzach, jakie były Wasze typy i wklejcie linka do swoich Share Weekowych wpisów! Bardzo chętnie zajrzę i poszukam dla siebie nowych, ciekawych blogów do poczytania.

14 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments
6 lat temu

Z Twoich poleceń uwielbiam bloga Kasi – worqshop – dla mnie to najpiękniejsze, najbardziej kreatywne i inspirujące miejsce w sieci 🙂 Pozostałe też w miarę możliwości odwiedzam 🙂

Reply to  Milena | najlepszapora.pl
6 lat temu

O tak, blog Kasi to prawdziwa kopalnia inspiracji 🙂

6 lat temu

Kochana jesteś, dziękuję za miłe słowa i za polecenie <3

Reply to  Agnieszka
6 lat temu

Cała przyjemność po mojej stronie 😉

Ana
6 lat temu

Nie znam ostatniego, ale już to nadrabiam – zapowiada się interesująco. Na pozostałych dwóch bywam (częstym) gościem 🙂

Reply to  Ana
5 lat temu

Ten ostatni, Chasing Colors to naprawdę miejsce warte nadrobienia. I takie idealne, żeby na chwilę oderwać się od rzeczywistości i przenieść się do innego, kolorowego świata 🙂

6 lat temu

Też uwielbiam te blogi i często do nich zaglądam. Szkoda, że podczas Share Weeku nie można polecić sześciu albo dziewięciu blogów, bo wtedy na pewno pojawiłyby się i na mojej liście.

Reply to  Kinga Gajewska
5 lat temu

O tak, wybór trójki w ramach akcji Share Week na pewno nie jest prostym wyborem 🙂 Tyle jest ciekawych miejsc w sieci, że wybór trzech to prawdziwe wyzwanie.

5 lat temu

Ostatniego z wymienionych przez Ciebie blogów nie znam, zaraz zaglądnę. Lifemanagerkę i Worqshop również czytam na bieżąco. Świetne blogi wybrałaś 🙂

Reply to  Agnieszka Wieczorek
5 lat temu

Zaglądnij, zaglądnij 🙂 To bardzo ciekawe miejsce 🙂 Daj znać czy Tobie również się spodobało !

5 lat temu

Jej! Widzę, że worquskop polecany jest bardzo często! To znaczy, że czas się zapoznać z shareweekową perłą. Ten cały shareweek namieszał mi w głowie, teraz mam wielki problem. Wieczorami nie wiem, co mam czytać! Tyle wartościowych blogów się nazbierało.

Reply to  Justyna
5 lat temu

Haha, mam takie same odczucia:)

Reply to  Justyna
5 lat temu

Musisz sobie chyba jakąś listę zrobić 😀 I małymi krokami 🙂 Ja też dzięki tegorocznemu share weekowi poznałam dużo ciekawych blogów i muszę się ograniczać, żeby nie przepaść na cały dzień przy czytaniu 🙂

5 lat temu

Ostatniego bloga nie znam, chętnie odwiedzę. Szkoda, że ja się z poleceniami nie wyrobiłam. 🙂