prawo może być ciekawe

O blogu

Blog lawyerka.pl w unikalny sposób łączy treści związane z prawem i jego codziennym zastosowaniem z treściami lifestyle’owymi. Czytelnicy doceniają bloga za wyjaśnianie w prosty sposób zawiłości prawnych, inspirację, motywację do działania i życia po swojemu, piękne miejsca i ciekawe książki.

To wyjątkowe połączenie informacji przydatnych i rozrywki, spiętych klamrą w postaci osoby autorki bloga, daje szerokie pole do popisu dla ewentualnej współpracy. Jestem otwarta na różne jej formy, które będą niosły za sobą wartość dla marki, dla moich czytelników oraz dla bloga.

Blog lawyerka.pl powstał w maju 2016 roku. Liczba jego czytelników stale rośnie. Jest regularnie odwiedzany przez kilkanaście tysięcy unikalnych użytkowników miesięcznie. Na życzenie podam szczegółowe, aktualne statystyki bloga.

Proponowane formy współpracy, to:

– wpis lub seria wpisów promująca dany produkt/markę

– kampania informacyjna

– testy i recenzje produktów,

-relacje i foto/wideorelacje z wydarzeń i wyjazdów.

– współpraca długofalowa

Ponadto

Z chęcią napiszę zoptymalizowany pod kątem SEO artykuł na Twoją stronę internetową ( sugerowana tematyka : prawo,lifestyle, motywacja), wykonam zdjęcia, nagram video.

Nie jestem jednak zainteresowana publikacją gotowych materiałów. Nie polecam produktów/usług, których nie mam możliwości przetestować. Wpisy powstałe w ramach współpracy, zostaną jako takie oznaczone. Na współpracę barterową zgadzam się jedynie w wyjątkowych przypadkach.

Każdy materiał, który pojawia się na blogu lub moim kanale na Youtube jest udostępniany przeze mnie na moim fanpage’u na Facebooku, a informacja o nim pojawia się w moim newsletterze oraz na moim profilu na Instagramie oraz na Instastories.

Kontakt : poczta@lawyerka.pl