Przywitanie i o mnie słów kilka

collage

Drogi Czytelniku,

witam się z Tobą i zapraszam do lektury mojego bloga. Mam na imię Ewa, z wykształcenia oraz z zamiłowania jestem prawnikiem. Strona ta być może nie będzie miejscem, które zrewolucjonizuje blogosferę i odmieni Twoje spojrzenie na rzeczywistość, ale mam nadzieję, że znajdziesz tu coś dla siebie.

Jeżeli blog znajdzie chociaż kilku czytelników, którzy znajdą tu garść inspiracji dla siebie, to przyniesie wiele radości i satysfakcji autorce. Jeżeli zaś nie znajdzie, pozostanie zapisem drogi, jaką autorka ma nadzieję przebyć- drogi ku lepszej organizacji zarówno otoczenia jak i własnej osoby, przebywanej z przymrużeniem oka, z babskimi ploteczkami, recenzjami kosmetyków i przydatnych gadżetów a także z odrobiną spojrzenia na rzeczywistość od strony przepisów i paragrafów.

Moja praca przynosi mi wiele radości i satysfakcji, ale jednocześnie wymaga ode mnie szeregu umiejętności- jak chociażby radzenia sobie ze stresem, w trudnych i nieprzewidywalnych sytuacjach, dobrej organizacji, szybkiego wyszukiwania informacji czy radzenia sobie z ciągłą, nie zawsze konstruktywną, krytyką.

Mam nadzieję, że pomożemy sobie nawzajem w poszukiwaniu sposobów i inspiracji na niekończącej się ścieżce samorozwoju.

Zapraszam.

Ewa

 

1
Dodaj komentarz

1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
najnowszy najstarszy

[…] absolutnie nikt. Dla przypomnienia, pozwolę sobie zacytować samą siebie, z pierwszego wpisu, jaki się tutaj pojawił […]